FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste njihov ljubitelj, registrujte se i uživajte u novom domu!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Video forumi su nevidljivi gostima, otvoren ChatBox na forumu (samo za registrovane članove)... Registrujte se

 

 Pokidane hulahopke

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Kimi
Novi član
Novi član



Napomene : Pokidane hulahopke 0w10
Broj poruka : 3
Datum upisa : 06.08.2013
Godina : 39

Pokidane hulahopke Empty
PočaljiNaslov: Pokidane hulahopke   Pokidane hulahopke EmptyČet Avg 29, 2013 12:06 pm

Dosla nam u goste MILKICA tetkina neka rodjaka..lepuskastog i dobrostojeceg izgleda za zenu od 52god..ostace kod nas neko vreme,taj dan kad je dosla imala je na sebi crni komp sa suknjom do pola listova i sive najlonke..primamljivo je izgledala,od kako se izula gledao sam joj u noge..cekao sam trenutak kad ce u kupatilo na tusiranje pa da skine najlonke da bi ga izdrkao.posle pola sata je otisla da se istusira a tetka je rekla da mora do prodavnice i da se brzo vraca..izasla je iz kupatila aja sam odmah usao posle nje nisam mogao da docekam da izdrkam u njene najlonke..cim sam usao nasao sam ih na ves masini smotane sa gacama,milkica je bila u zurbi kad je izasla iz kupatila..odmah sam spustio trenericu i prineo najlonke sa sve gacama licu ipoceo mirisati..osetio se miris njene picke..lizao sam joj gace a sa drugom rukom polako drkao,a potom navukao na kurac skroz..neko je hteo da udje u kupatilo al i sam zakljucao.cuo sam milkicin glas..a ti si usao.dobro nista nije hitno htela sam carape da uzmem..za to vreme sam ga drkao i navlacio najlonke skroz a drugu nogavicu prineo licu i mirisao..upitah je ako joj odmah treba da joj dodam?.neka obavi sta imas pa ces onda.to me je jos vise napalilo jer sam razgovarao sa njom.nisam primetio da su bile malo pokidane imale malu rupicu,rekoh joj dobro brzo cu ja..kako sam ga drkao od te male rupice postajala je veca,jer sam ih rastezao i navljcio sve jace.osecao sam da cu da svrsim razmisljao dal da svrsim u njh ili ne..nisam dugo razmisljao i odlucio da joj svrsim u najlonke..u tom momentu tetka se vratila i razgovara sa milkicom.tetka je prisla vratima i upitala me oces jos dugo..necu tetka odg joj.sad cu jos malo,u tom trenutku sam poceo svrsavati u njene najlonke punio sam ih sa spermom,al sam nastavio i dalje drkati .bile su sve mokre.zadnju kap sam istresao i obrisao od njene carape..
Nazad na vrh Ići dole
dovla81
Novi član
Novi član



Napomene : Pokidane hulahopke 0w10
Broj poruka : 2
Datum upisa : 29.05.2015
Godina : 42

Pokidane hulahopke Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokidane hulahopke   Pokidane hulahopke EmptySub Maj 30, 2015 12:05 am

sta je bilo sa zavesom, jel bila da pogleda i izmeri zavesu?
Nazad na vrh Ići dole
 
Pokidane hulahopke
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Na gazdaricine hulahopke
» Moj fetis hulahopke
» Drkanje na tetkine hulahopke
» Drkanje na tetkine hulahopke 2
» Drkanje na tetkine hulahopke 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM Stopala :: Priča o stopalima :: Istinite priče-
Skoči na: