FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste njihov ljubitelj, registrujte se i uživajte u novom domu!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Video forumi su nevidljivi gostima, otvoren ChatBox na forumu (samo za registrovane članove)... Registrujte se

 

 Pissing - Zlatni tuš

Ići dole 
AutorPoruka
Banana-original
Moderator
Moderator
Banana-original


Napomene : Pissing - Zlatni tuš 0w10
Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.04.2012

Pissing - Zlatni tuš Empty
PočaljiNaslov: Pissing - Zlatni tuš   Pissing - Zlatni tuš EmptyČet Apr 12, 2012 6:47 am

E ovako. Predstavljam vam jedan fetis za koji ste vjerujem svi culi, a vjerujem i da su ga rjetki probali. Inace i oni koji ga prakticiraju ne govore bas o tome, ali koliko sam cuo uopce nije lose.
Ja nazalost jos nisam probao, ali kad bi mi se pruzila prilika bez razmisljanja bi pristao i to i pruzati i davati.

Za pocetak cu staviti opcenito o ovom fetisu i par slikica, a onda planiram s vremenom dodavati jos slika i klipova te mozda neke nove zanimljivosti i cinjenice o ovome fetisu. Sto se tice ocekivanja od vas, ocekujem da sudjelujete na nacin da stavljate slike, video klipove, da pisete svoje misljenje. Ako ste imali iskustva u ovome lijepo bi bilo da ih podjelite s nama koji jos nismo.

Eto toliko od mene za pocetak a sad uzivajte u ovome po mnogima krasnome, a po nnogima odvratnom fetisu. Vi sami odlucite u koju grupu spadate geek geek

Što znači zlatni tuš?

O zlatnom se tušu uvijek puno priča, no rijetki ga se usuđuju doista iskušati u praksi. Ako ne znate što zapravo znači zlatni tuš, objasnit ćemo vam - riječ je o uriniranju po partnerovom/icinom tijelu. Jednostavno rečeno, umjesto u školjku, piškite po svom odabraniku/ci. Koliko ćete hrabri biti pri toj aktivnosti, vi birate - a mi ćemo vam pokušati samo sve zajedno malo približiti i pokazati da stvar uopće nije takav tabu kako ste možda mislili.

Kako se prihvatiti zlatnog tuša?

Ideja vjerojatno češće dođe od strane muškarca koji naprosto zaželi da ga njegova partnerica popiški, a on bi joj time pokazao potpunu predanost. Mjesto na koje ćete se popiškiti neka na početku bude manje smiono, kako ne bi došlo do nekih nepoželjnih teškoća, jer urin ima jako snažan miris i karakterističan okus. Možda će biti najbolje da vas na početku samo gleda za vrijeme obavljanja male nužde, a kasnije mu/joj se popiškite po nozi ili penisu/vagini. Ako preživi i bude htio/la veći zalogaj, premjestite se više i svoju mu/joj žutu tekućinu ispustite po prsima i trbuhu. Zahtijevajte da je razmaže po tijelu i provjerite gdje su granice njegove/njene predanosti i želja.

Pissing - Zlatni tuš Ffc479184629184 Pissing - Zlatni tuš 42fe9f184629186 Pissing - Zlatni tuš 7197d7184629188 Pissing - Zlatni tuš Efc6db184629191

Nazad na vrh Ići dole
 
Pissing - Zlatni tuš
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM Stopala :: Fetiši :: Ostalo-
Skoči na: