FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste njihov ljubitelj, registrujte se i uživajte u novom domu!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Video forumi su nevidljivi gostima, otvoren ChatBox na forumu (samo za registrovane članove)... Registrujte se

 

 Jennifer Aniston (Sherman Oaks, 1969)

Ići dole 
AutorPoruka
Banana-original
Moderator
Moderator
Banana-original


Napomene : Jennifer Aniston (Sherman Oaks, 1969) 0w10
Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.04.2012

Jennifer Aniston (Sherman Oaks, 1969) Empty
PočaljiNaslov: Jennifer Aniston (Sherman Oaks, 1969)   Jennifer Aniston (Sherman Oaks, 1969) EmptyČet Apr 12, 2012 11:49 pm

Evo dosla je na red i moja omiljena strana glumica. Omiljena naravno radi svojih savrsenih stopala, dobrih nogu, tijela i naravno preslatkog lica.

O njezinim stopalima ne moram puno pisati, mislim da ce slike sve reci. Ali ajde da malo kazem zasto ih j**eno obozavam. Kao prvo oblik i velicina prstica su onako bas kako trebaju biti. Nokti također lijepog oblika i uvjek fino odrezani i vidi se da su njegovani, uostalom kao i cijela stopala. A sad ono sto me najvise pali na njenim stopalima je to sto su ajmo reci "zrela". Tekstura koze i same pete, je opet da se vratim na tu rijec "zrela", gleznjevi su bas onakvi kakve volim i nisu previse mesnati. I secer na kraju sto su joj stopala fino prosarana venama sto se pogotovo istice kad je u stiklama i mene osobno najvise pali na njoj.

Jos da se dotaknem boje laka. Inace je do sada najcesce imala neki prozirni lak (s kojim su joj iako ga ne preferiram stopala također bila savršena), ali koliko sam mogao primjetiti da u zadnje vrijeme sve vise pocinje koristiti tamne lakove sto joj ja mislim savrseno pristaje.

Hhhh malo sam zatusio s tekstom, ali jbg kad ju j**eno obozavam bounce

Znaci evo za pocetak par slikica da vidite o cemu se tu radi. I da na ovu drugu sliku sam ga mnogo puta istresao maloga ihihihi
Jennifer Aniston (Sherman Oaks, 1969) 30ba6b184706899 Jennifer Aniston (Sherman Oaks, 1969) 6a772c184707029 Jennifer Aniston (Sherman Oaks, 1969) C6f4b7184707650 Jennifer Aniston (Sherman Oaks, 1969) 02931d184707868 Jennifer Aniston (Sherman Oaks, 1969) A878ae184710683
Nazad na vrh Ići dole
 
Jennifer Aniston (Sherman Oaks, 1969)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM Stopala :: Celebrity Stopala :: Strana-
Skoči na: