FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste njihov ljubitelj, registrujte se i uživajte u novom domu!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Video forumi su nevidljivi gostima, otvoren ChatBox na forumu (samo za registrovane članove)... Registrujte se

 

 Na gazdaricine hulahopke

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Kristianns
Novi član
Novi član



Napomene : Na gazdaricine hulahopke 0w10
Broj poruka : 9
Datum upisa : 17.09.2012
Godina : 44

Na gazdaricine hulahopke Empty
PočaljiNaslov: Na gazdaricine hulahopke   Na gazdaricine hulahopke EmptyPon Sep 17, 2012 9:08 am

Pre par dana sam bio kod gazdarice pa joj odnesem pare za kiriju..ponudila me kafom i dok smo pili kafu pitao sam je dal mogu kod nje u taolet..usao sam jer me zaboleo stomak..inace je zena u 60godina prosecnog izgleda..u kupatilu kad sam hteo da ursim nuzdu na ves korpi sa stvarima su stajale hulahopke..bukvalno me je stomak prestao..uzeo sam ih i prineo licu..mirisao i izvadio kurac i poceo drkati.navukao ih na kurac i tako drkao..gore na rubu gde je pojacano za prste vec su bile mokre od sperme koja je pomalo izlazila.skinuo sam ih sa kurca i prineo licu osecao se miris njeög medjunozja.podigao sam poklopac od wc solje i svrsio..bilo mi extra
Nazad na vrh Ići dole
najlonkice
Novi član
Novi član
najlonkice


Broj poruka : 17
Datum upisa : 13.05.2012
Godina : 67
Lokacija : Beograd

Na gazdaricine hulahopke Empty
PočaljiNaslov: Re: Na gazdaricine hulahopke   Na gazdaricine hulahopke EmptyUto Avg 13, 2013 9:59 pm

Dobro si uradio.Ima li jos neki dozivljaj sa gazdaricinim najlonkama?Laughing 
Nazad na vrh Ići dole
 
Na gazdaricine hulahopke
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pokidane hulahopke
» Moj fetis hulahopke
» Drkanje na tetkine hulahopke
» Drkanje na tetkine hulahopke 2
» Drkanje na tetkine hulahopke 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM Stopala :: O forumu :: Pričaonica-
Skoči na: