FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste njihov ljubitelj, registrujte se i uživajte u novom domu!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Video forumi su nevidljivi gostima, otvoren ChatBox na forumu (samo za registrovane članove)... Registrujte se

 

 Black magic woman,( s drugog foruma )

Ići dole 
AutorPoruka
Luxone
Novi član
Novi član



Napomene : Black magic woman,( s drugog foruma ) 0w10
Broj poruka : 2
Datum upisa : 17.09.2012
Godina : 33

Black magic woman,( s drugog foruma ) Empty
PočaljiNaslov: Black magic woman,( s drugog foruma )   Black magic woman,( s drugog foruma ) EmptyPon Sep 17, 2012 6:50 am

Bio je to jedan uobičajan party kod mog Frenda u Zagrebu subotom uveče. Kuća mu je bila podosta velika, a starci nisu bili doma, idealna prilika za zabavu. Došao sam tamo sa par frendova i na samom ulazu nas je dočekala glazba i mnoštvo ljudi. Bilo je oko 23h i svi su već lagano zujali okolo od alkohola, neki su se drpali, neki pak rigali (uglavnom cure). Kad smo kod cura bilo je stvarno dobrih butri, no meni je za oko zaplea jedna koj usam promatrao već duže vrijeme.....Kristina. Stajala je kod stola sa pićem s par kolegica, za koje su se moji pajdaši odma zainteresirali. Crnka, predivnih plavih očiju sličnim onih u azijatki malo savijenih prema gore na krajevima, i blijede puti, visoka oko 1.75 obučena u crnu haljinu sa malo otvorenijim dekolteom otkrivajući par divnih grudi, koja se nizala sve do crnih kožnih alphininih čizmi visoke pete. Jasno se vidjelo da nosi crne najlonke, budući da su joj pojedini pokreti malo razotkrivali bedra. Stopala joj nažalost još nisam vidio, a i čizme su logično bile zatvorenog tipa, budući da je ipak bila zima.

Budući da me primamila njezina usudio bi se reći vampirska ljepota, prišao sam joj. "Pozdrav!"--"O cao, pa ti si onaj....Luka jelda upoznali smo se već prije negdje?" Progovorila je malo dubljim, no sexi ženstvenim glasom. "Da, upoznali smo se na rođendanu od mog prijatelja Davida! Ti si Kristina?"__"Da, eto drago mi je još jednom" Nasmijala se po meni najprivlačnijim osmjehom koji sam čuo. Nastavili smo pričat i cugat, moram priznat pila je Jegera bolje od većine muških koje sam upoznao, čak i mene. Nakon nekih pola sata smo i zaplesali, neprestance se ribala o mene guzicom, te sam se već lagano i uzbuđivao tamo dole. Prijatelji su mi već davno odlutali, vjerovatno s curama, te sam ih konstantno tražio pogledom. "Što gledaš, pa zar ti nisam ja zaniljiva?" Pitala me. "Ma jesii, nego tražim..."__"Imaš ti curu?" prekinuvši me. "Ne, trenutno nemam"__"Pa jesi onda za da...odemo gore u spavaću, čujem da je slobodna, već sam malo umorna od ovog plesa" Prešla je dugim ženstvenim crno nalakiranim prstima preko mojih usana". Budući da je u toj situaciji jako teško odoljeti takvoj ženskoj, što zbog alkohola, što zbog njezine jebozovnosti koja me mamila. "Uredu" rekoh "Idemo".

Spavaća je bila dosta prostrana, sa velikim krevetom prekrivenim crvenim jorganom. Primjetio sam u kanti već neke rabljene prezervative, izgleda da se neko već zabavljao ovdje. Ona me odjednom gurnula na krevet, i izula čizme te ih odložila u stranu. Nisam si mogao pomoći a da ne bacim pogled na njezina stopala. Mada su bia u najlonkama jasno su se vidjeli dugački tanki prsti crno nalakirani poput onih na rukama, te ženstveni oblik stopala veličine 39. Prišla mi je i krenila otkopčavati šlic, niej dugo trebaloa da moja kita od 23 cm iskoči van. Nije puno pričala, već se odma bacila na pušenje, u isto vrijeme si pomažući rukom. Njezina topla usta su me izluđivala, a pušila je fenomenalno. Samo sam ležao na krevetu i uživao ne razmišljajući o ničem. Nakon nekog vremena je digla glavu i otkopčala haljinu spustivši je do struka, a grudnjak bacila u stranu. Par divnih bijelih grudi, sa crvenim krutim bradavicama su automatski privukle moje ruke, te sam počeo masirati, i lickati bradavice lagano kako se pridigla meni. uživala je u svakom pokretu, i mrdala glavom polako u sve strane mašući dugom crnom kosom. Desnom rukom je otkopčala ostatak haljine i bacila cijelu u stranu. Primjetio sam kako ne nosi gaćice ispod najlonki, našto je ona dugim noktima oderala dio između nogu otkrivajući mali crni grmić i smeđkastu picu. Primjetivši što smjera rekao sam kako nemam kondoma, našto mi je ona odgovorila kako je na pilulama. Pridigla se još više i namjestila moju kitu prema svom otvoru, budući da je bila vlažna skliznuo sam u nju s lakoćom. Toplina i pritisak njene pice oko mog kurca me jednostavno hipnotiziralo kolko ej bilo dobro, a ona je glasno udahnula. Jahala me sve brže i brže i stenjala je sve više i više. Nije me bilo briga oče nas iko čut, samo sam mislio na nju. Nakon nekih 15 minuta zabacila je glavu unazad, a ruke i noge su joj se počele lagano tresti. Dok je svršavala bacio sam pogled na njezina stopala, prsti su joj se širili i savijali od užitka, što me još dodatno napalilo. U slijedećih 15 minuta svršila je još jednom, gdje se u jednom trenutku glasno proderala, te me naglo poljubila. "Dovrši me stopalima!" rekao sam joj dok je još bila na meni, neznam kako sam smogao snage da joj to kažem no jednostavno jesam. Ona se samo nasmješila i sjela ispod mene, namjestivši stopala oko mog kurca. Prihvatio sam joj prvo lijevo pa desno stopalo te oderao najlonke s oba sve do gležnja. Tek sam sad primjetio punu ljepotu njezinih tabana i prstiju. Luk stopala joj je bio visok i jednostavno predivan, a peta savršeno usklađena sa pristima. Primjetio sam takođe kako joj je drugi prst bio malo duži od palca, no na njezinim stopalim je to bio samo još jedan divan detalj. Obuhvatila mi je kitu nožnim prstimu, te krenula gore dolje, stimulirajući glavić i ostatak uda istovremeno. Osjećao sam se predivno, nisam vjerovao da mi se ovo događa. Moram riznat da je filing bio čak i bolji od njene pice. Nakon pet minuta sam osjećao kako se bližim vrhuncu. Sperma je počela špricati kao iz vulkana svud naokolo. uključujući njezina stopala, noge, pa čak i grudi, slijevajući joj se preko prstiju i tabana sve do pete. Mislim da osobno bolji orgazam nisam proživio dotad. "Ti stvarno voliš stopala hehe" Nasmješila se i pogledala me, ja sam se samo nasmijao i zavalio glavu iza. Ona se za to vrijeme obukla na brzinu, na vratima mi poslala poljubac te otišla. Otada ju nisam vidio, no i dan danas čuvam dio najlonke koji sam joj otkinio sa stopala prije fenomenalnog finisha footjobom
Nazad na vrh Ići dole
 
Black magic woman,( s drugog foruma )
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pravilnik foruma
» Priča o Silviji (sa drugog foruma)
» Pozdrav svim clanovima foruma
» pozdrav svim clanovima foruma!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM Stopala :: Priča o stopalima :: Neke tamo priče-
Skoči na: