FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste njihov ljubitelj, registrujte se i uživajte u novom domu!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Video forumi su nevidljivi gostima, otvoren ChatBox na forumu (samo za registrovane članove)... Registrujte se

 

 tetkina stopala u hulahopkama

Ići dole 
AutorPoruka
Kimi
Novi član
Novi član



Napomene : tetkina stopala u hulahopkama 0w10
Broj poruka : 3
Datum upisa : 06.08.2013
Godina : 39

tetkina stopala u hulahopkama Empty
PočaljiNaslov: tetkina stopala u hulahopkama   tetkina stopala u hulahopkama EmptyUto Avg 06, 2013 5:56 am

ovo je dogadjaj koji se desio ne tako davno a ima veze sa mojim detinstvom..u srbiji nema perpekstive pa su me moji poslali kod tetke u nemacku..ona je lepuskasta zena iz nekih razloga nije imala decu..pa me prihvatila kao svoje..stigao sam kod tetke ,smestila me u sobu i rekla da se osecam kao kod svoje kuce jer ce ubuduce tako i biti..ostavila me da se raspakujem i odmorim pa cemo kasnije razgovarati..tako je i bilo.vecerali smo i seli u dnevni boravak da razgovaramo uz kafu..pricali o svemu i svacemu,i kako bi bilo dobro za mene kada bi nasli neku da se vencam za papire..razgovor je tekao svojim tokom.upitao sam tetku kako je ona dali je zdrava itd..jesam odgovorila je ali ponekad me noge bole..a i sada isto..upitao sam je dali hoce da joj izmasiram stopala,slegla je ramenima i odgovorila kako hoces..sedeli smo na trosedu i tetka je ispruzila noge prema meni..bila je u farkama,nekoj majci i imala je crne hulahopke..poceo sam da joj masiram noge,stopala gleznjeve..tetka se nasmejala..i pitala me dali se secam kad sam bio mali i igrao se sa auticima po podu,i po celoj sobi,zavlacio se ispod stola a tetka mi rusila namerno sa nogama,garaze i sl..smejali smo se,dok sam joj masirao noge osetio sam da mi se kurac dize..prijao mi je taj osecaj..i dok sam tako razgovarao sa tetkom neprimetno sam joj namestio nogu kod mog medjunozja..dali je primetila ili ne stvarno neznam,al od masiranja i pomeranja ruku po tetkinoj nozi ,tako je njena noga dodirivala moj k....c dolazio mi neki cudan i lep osecaj sto do tada nisam osetio u zivotu..tetka je pricala sva se uzivila u pricu,ja vise nisam slusao sta ona govori,vec se fokusirao na njene noge u crnim tankim hulahopkama..razne misli i zelje su mi prolazile kroz glavu,a taj osecaj me je jos drzao.i razna mastanja mi protutnjase da kasnije kad tetka zaspe pronadjem njene carape i da ga izdrkam..u jednom trenutku me tetka prekinula u mastarenju i rece-xe xe gde si odlutao?-puno je sati idem da se istusiram i da legnem ujutru radim,a ti mozes da spavas dokle god hoces..dobro rekoh joj..tetka je sklonila noge sa mene i ustala sa troseda.(ja sam bio bas napaljen i nisam hteo da ustanem da ne primeti da mi je dignut kurac)tetka je krenula prema sobi i dobacila mi da joj je prijala masaza i da bi mogla da se privikne na to..nasmejala se i otisla..ustao sam posle minut 2 i posao ka sobi,ku...mi jos bio dignut,tetka je krenula u kupatilo a ja brzo uleteo u sobu i seo na krevet..razmisljao sam o njenim stopalima..jako su me uzbudjivala(cekao sam da zavrsi u kupatilu pa da se ispraznim na njene carape)..posle nekog vremena tetka mi rece..slobodno je kupatilo..usao sam i poceo se skidati da se istusiram..na korpi za ves su stajale tetkine carape ,bile su to crne tanke dokolenice uzeo ih i prvo prineo licu da osetim miris,a potom ih navukao na k....i poceo ga drkati zamisljajuci tetkine noge u njima..u sekundi sam zastao da nesvrsim u tetkine dokolenice ,kako sam hteo da svucem sa k...osecaj je bio jak i nisam mogao ga iskontrolisati ..svrsio sam u carapu .osecaj predivan potom sam bez razmisljanja sta cu posle navukao je skroz na k...i polako povlacio gore dole razmazao spermu po carapi..i tako ostao par sekundi,a potom je svukao i razmisljao da nemogu tako da je ostavim..uzeo peskir i poceo je brisati..kada sam ocistio,(mislio da nece primetiti)posao se istusirati a zatim u sobu na spavanje..kada sam legao razmisljao sam opet o tetkinim stopalima i hulahopkama..tako sam i utonuo u san..Probudio sam se oko podneva sl.dana..bilo je oko podneva usao i otisao u kupatilo da se istusiram..kada sam usao (razmisljao da opet izdrkam u tetkine carape-ali njih nije bilo na korpi.)uzela ih.jbg..istusirao se i otisao u sobu da se obucem..padalo mi na pamet dali je primetila nesto..hm.da jeste nebih ih obula..pa da.svasta mi se motalo po glavi..otisao u dnevnu sobu i seo na trosed ukljucio tv i izvalio se.kada sam hteo da dohvatim cigarete pogledao sa strane pored jastuka su stajale hulahopke boja noge..uzeo sam ih i gledao poceo k..da mi se dize prineo iz licu mirisao,kao hipnotisan.spustio trenericu i navukao najlonku na decnu ruku i poceo polako drkati zamisljajuci tetkinu nogu na njemu..u trenutku sam zacuo kako neko odkljucava vrata..brzo skinuo carapu stavio kod jastuka i obukao se kao da nista nije bilo..gledao tv..usla je tetka javila mi se poljubila u obraz i pitala ocu li skuvati kafu od se ona ne sredi i presvuce..rekoh da hocu..ustao sam a zaboravio da sam u trenericama i da se primeti da mi je dignut.posao u kuhnju a tetka je pogledala prema meni i nasmesila se i otisla u sobu..popili kafu i kasnije rucali..gledali tv i razgovarali tj pitala me je kako sam spavao i jer mi je bilo dosandno .rekoh joj nije i ok sam spavao,a ti tetka,kako si ti danas?nasmejah se,.pa dobro odgovorila je..e znas sta ?-sta upitah je..i ovako sedimo i nista neradimo he he pa da mi izmasiras noge mislim ako hoces i ako te ne mrzi?!.ajde he he odgovorio sam u blagi osmeh..nasmejali smo se oboje ispruzila je noge u moje krilo..(veruj te melem za oci,imala je lepo nalakirane nokte crvenim lakom i crne hulahopke)rece mi uz smeh kad sam joj stavio ruke na noge.-to su druge carape nisu one od sinoc..one sam ubacila u korpu za ves..htela sam obuti ove(i pocela da se osvrce po trosedu trazeci hulahopke ali su pokidane pa sam ih ostavila ovde jer sam zurila..nemam srece sa najlonkama..dok se vrtila po trosedu bukvalno je sa celom nogom dotakla mi k...i istog momenta mi se digao)uzela je te hulahopke boja noge i provukla ruku kroz njih da mi pokaze rupicu na nogavici.uzecu posle lak pa cu staviti.xe xe po kuci su mi dobre zar ne?!da tetka dobre su!-odgovorih joj..masirao sam joj noge,prstice stopala gleznjeve zavlacio ruku kroz nogavicu pantalona do listova i nazad..opet sam se uzbudio i namestih se tako da mi tetkine noge stoje kod k...i kako je masiram(tako se polako pomeraju kao da mi ona trlja)opet me je prekinula u mastanju i rece da ako hocu posle da idem sa njom do grada da pazari.pristao sam,.polako sam poceo i ja da se pomeram,kao da je jeb u noge..priblizavao mi se vrhunac tj.da cu da svrsim..u tom momentu je zazvonio tel i tetka rece ko sad zove i ustade..(meni je falio trenutak pa da svrsim)zvala je neka drugarica sa posla.i odmahnula je rukom..kao nebitna je..prisla mi je i rekla nastavicemo posle..prija mi masaza i pogledala mi medju noge i nasmesila se i rece ajmo do grada..(polako sam ustao jer mi je bio dignut)..otisli smo u grad..hodali po ogromnom marketu gurao kolica jer smo nakupovali svega i svacega..i dok smo prolazili pored raznih artikala dosli do odeljka sa carapama..e rekoh tetka aj da ti kupim neke ?!nasmejala se i odgovorila pa ajde..kakve volis da nosis?-koje se tebi svidjaju?!tu smo se poceli smejati i kao natezati koje pa koje..bile su raznih boja i marki tj.i obicnih i sa halterima..uzeo sam par komada razlicitih i dokolenice i hulahopke..crne lepe svilene i sa likrom..Vratili smo se iz grada..postavili sve na svoje mesto..skuvali kafu i seli da odmorimo..te carape sto smo kupili stajale su u kesi na stolu..uz blagi osmes sam prokomentarisao tetka -nemoras sad ove carape(i uzeo ih sa troseda)da iz zalakiras..imas druge.xe xe pa da i uzela je kesu i pocela otvarati i gledati kakve su..nasmejala se rece-imas ukus za carape,.sigurno si kupovao nekim curama a?pa da rekoh joj i spustivsi malo glavu..e koje da obucem a?.koje god hoces (a pozeleo sam da obuce tanke crne nema pojacan rub kod prstiju vec kao da su iz jednog dela.)otvarala je jedne po jedne i sve uz komentar..i smeh..e ove nemogu jer su dugacke,o pa ove su samo drzece,xe xe ludaku moj e ove cu dokolenice ..(sa likrom i nekim dezenom)a jel hoces da mi pomognes a?odgovorih da hocu.i stavila mi je noge u krilo(istog momenta mi se digao)i presavsi rukom preko tetkinih nogu polako do lista podigao joj nogavicu i stavio prst ispod carape i polako skidao(gledala me je i smeskala se)slobodno skini samo pazi da ne pokidas..pazim rekoh joj i podigao joj nogu i stavio sebi na k..uzeo te nove dokolenice i poceo joj obuvati i namestati da joj lepo stoji daj dezen.(tog trenutka smo cutali oboje.ja sam joj gledao u noge i skidao drugu carapu a tetka je gledala mene)obuo sam joj i drugu a one sam spustio na svoju butinu(kao mahinalno i pitao se dal je sad taj trenutak da joj predjem jezikom da joj ljubim i lizem noge)al nisam!tetka me prekinula u razmisljanju i rece-gde si odlutao ha?nigde tetka nigde-odgovorih joj,pa ajde mi malo izmasiraj noge prija mi to rekla je..bez imalo razmisljanja i oklevanja sam poceo da joj masiram i odgovorih joj znam da ti prija..a i tebi koliko vidim rece tiho,.pa...da tetka promrmljao sam..lezala je sa ispruzenim nogama..na mom k....jel ti prija upitala me je?rekoh joj da..nisam te razumela upitavsi me ponovo i kazi mi glasnije(xe xe jel si jeo nesto a?smesila se)da tetka prija mi! A ona ce na to a a sta ti prija?pa to da ti masiram noge-rekoh ti..a pa dobro masiraj ih!hocu tetka..noge su joj izgledale predivno u tim carapama..namestio sam ih opet onako kao prosli put ,(kad ih masiram da se polako pomeraju..i ja sam se polako pomerao kao da je jebem u stopala)pogledao sam u tetku ona je zazmurila a ja sam nastavio da se pomeram .blizio mi se vrhunac,osecao sam da cu da svrsim.(vise nisam mogao da kontrolisem i da izdrzim.tj da odlazem,tetka je zmurila i vidim da joj je prijalo to)odlucio sam da odem dalje od te situacije,podigao sam joj jednu nogu malo vislje do mog lica i poljubio je u nogu,a druga mi je i dalje stajala na k...(kad sam je poljubio u stopalo i poceo lizati tetka je otvorila oci i upitala me sta radim to?.pocela je da uzdise..ja sam cutao i nastavio da joj lizem prste)a drugom rukom joj namestao nogu na k...osetio sam da cu da svrsim ...ljubio joj nogu i isto vremeno jebao u drugu.vise nisam mario za nista spustio trenericu i bokserice ,povukao tetkinu carapu na pola stopala i stavio kurac u nju i tako je jebao.tetka je uzdisala sve jace i jace vise nisam mogao da izdrzim pa sam svrsio tako..posle toga tetka je ustala i rekla mi da nismo normalni i da cu ja sad da operem te njene carape..rekoh joj dobro hocu..i naravno da jesam.xe xe
Nazad na vrh Ići dole
 
tetkina stopala u hulahopkama
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Stopala obozavam
» Stopala u najlonkama!
» Idealna stopala
» Čari golih stopala :)
» Možda i najzgodnija stopala koja sam ikada video

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM Stopala :: Priča o stopalima :: Istinite priče-
Skoči na: