FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste njihov ljubitelj, registrujte se i uživajte u novom domu!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Video forumi su nevidljivi gostima, otvoren ChatBox na forumu (samo za registrovane članove)... Registrujte se

 

 Idealna stopala

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Banana-original
Moderator
Moderator
Banana-original


Napomene : Idealna stopala 0w10
Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.04.2012

Idealna stopala Empty
PočaljiNaslov: Idealna stopala   Idealna stopala EmptyČet Apr 12, 2012 9:20 am

Ovako. Ovo sam zamislio tako da svatko malo opise sto trebaju imati i kako po njemu izgledaju idealna stopala, te da stavi sliku ili dvije stopala koja po njemu predstavljaju neki ajmo reci "ideal"

Po meni bi idealna stopala morala imati sljedece karakteristike:

-znaci prstici moraju biti pravilni, ni predugacki ni prekratki i rasporedjeni po duzini od palca prema malome prstu.
-nokti neke normalne duzine i fino odrezani ne previse zaokruzeno, a opet ni previse kockasto. I nalakirani po mogucnosti u crnu, bijelu, tamno crvenu ili pink boju... ili neizostavni french naravno
-pete i tabani su uglavnom svaki ok samo da su njegovani
-gleznjevi ne smiju biti premesnati i volim kad su blago prosarani venama

Evo dva primjera meni idealnih stopala. Znaci prva Emma Stone. Mladja djevojka, prstici savrseno oblikovani, oblik noktiju i lak također savršeni. Gležnjevi jesu malo mesnatiji ali mlada je i "sazrit" ce to jos s godinama. Druga je Jenifer Aniston. Stopala vec malo zrelija sto e vidi po fino izrazenim venama, i tekstura koze je malo grublja i pete također grublje ali njegovane i bas zbog toga volim milf stopala jer su "zrela". Prsti, nokti i lak isto savrseni.

Idealna stopala 78c0a5184632472 Idealna stopala 5f9cc5184632464


Nazad na vrh Ići dole
nylon sniffer
Novi član
Novi član
nylon sniffer


Napomene : Idealna stopala 0w10
Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.04.2012
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Idealna stopala Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealna stopala   Idealna stopala EmptyNed Apr 22, 2012 1:08 am

slazem se predobra stopala skoro pa imamo isti ukus Wink
Nazad na vrh Ići dole
 
Idealna stopala
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Stopala u najlonkama!
» Stopala obozavam
» Čari golih stopala :)
» tetkina stopala u hulahopkama
» Možda i najzgodnija stopala koja sam ikada video

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM Stopala :: O forumu :: Pričaonica-
Skoči na: