FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste njihov ljubitelj, registrujte se i uživajte u novom domu!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Video forumi su nevidljivi gostima, otvoren ChatBox na forumu (samo za registrovane članove)... Registrujte se

 

 tetka Dasine carape

Ići dole 
AutorPoruka
sestric
Novi član
Novi član



Napomene : tetka Dasine carape 0w10
Broj poruka : 6
Datum upisa : 17.05.2015
Godina : 44

tetka Dasine carape Empty
PočaljiNaslov: tetka Dasine carape   tetka Dasine carape EmptyNed Maj 17, 2015 4:50 am

Moj fetis su najlonke.. kad odem negde i ako nadjem u kupatilu uzmem i makar prinesem da ih pomirisim.. najvise me je palilo kad odem kod mamine drugarice Dase.. nalazio sam ih i u kupatilu i na stolici ili krevetu..ona je zena u godinama blizu 60, nosila je obicne najlonke boja noge ili crne.. toga dana sam bio kod nje neznam zbog cega. zatekao sam je kako gleda tv. Pitala dali sam za kafu, .. bila je obtjcena u neke trenerice nista posebno,na nogama je imala najlonke..skuvala je kafu i sela preko puta mene na krevet a ja sam sedeo na fotelji.. razgovarali smo neobavezno povremeno bih joj pogledao u noge, to me je palilo.. razmisljao sam kako da je dodirnem i sta da uradim ali sam se plasio reakcije..sedeli tako i mahinalno sam spustio ruku pored sebe unutar fotelje na kojoj sam sedeo gurnuo ruku i osetio nesto ..ona je primetila moju reakciju i nasmeja se.. pitala me sta ti je kad si stao u toku razgovora. Slegoh ramenima i opipavao sam to kao da se razvlaci.. poceo da izvlacim .. Dasa se nasmejala i rece he he ludaku to su moje hulahopke.. mora da su tu zapale, ja ih trazila i nisam ih nasla..kad one tu.. mora da su od sedanja u fotelju upale.. odgovorih joj -moguce Tetka Daso,.. i uz osmeh u sali odgovorih ko nadje njegove su. Jel tako,- pa... Da nasmejala se Dasa..izvukao ih i poglfao bile su obicne boja noge...nastavili smo razgovor ali ja sam i dalje drzao njene najlonke u ruci..u jednom trenutku ona rece daj spusti ih oces da neko naidje i vidi da mi drzih carape u ruci.. Nece,... Ako dodje do toga spusticu ih.. nasmejala se.. pa zasto ih odmah nespustis ludaku jedan, sta ces sa njima, nosene su, prekinuh je, neka tetka Daso malo da ih drzim.. u tom momentu vrata se odvorise i ulazi komsinica, Dasa ustaje i zove je da sedne ja u tom trenutku gurnem ruku sve sa najlonkama u dzep..Dasa me pogleda i okrenu se ka komsinici .. ta zena Slavica se zvala i kaze da je dosla po neke recepte..njih dve su razgovarale, ja rekoh odoh tetka Daso da vam nesmetam,.. obe odgovorise nesmetas samo da joj dam recepte ih kuhnje..izasle su obe.. ostao sam sedeci na fotelji.. cim su izasle ja sam izvadio njene najlonke iz dzepa i prineo licu poceo da ih mirisem..imale su neki jak ali cudan miris.. prijao mi je.. prosto sam uzivao i pozeleo da ih nataknem na kurac i svrsim u njih.. u tom zanosu uzivanja, prekunili me koraci Dasini .. usla je u dnevni boravak u kome sam ja sedeo na fotelji i njuskao joj najlonke..rekla je, sta ?radis to ,mirises mi carape, ,odgovorih joj mahinalno posto sam ih staavio u dzep kad je slavica naisla.. i da sam se zbunio.. .. i rekla je,, pa nista pomirisao sam ih TETKA DASO.. ,mirisu nasmejao sam se ali nije mi bilo do toga jer je ona bila ozbiljna.. i kakav je miris njuskalo upitala me, lep svidja mi se.. nasmesila se i rekla .. e ludaku da ne poverujem u to sto pricas i to sto vidim.ha ha.kroz smeh rece oces mi ih vratiti ili videh da je situacija opet ista, odgovorio sam.. ponecu ih kuci a tebi cu kupiti druge ok? Da mogu da ih njuskam uostalom ja sam ih nasao jel tako? Da odgovorila je.. ali nisi mi jasan sta ces sa njima oces da ti ih neko nadje? Nece nebrini.. odgovorih joj.. pogledala me sa cudjenjem i rece.. pa nek ti ostanu, kupices mi druge jasno klimnuo sam glavom i odgovorio hocu koje god hoces tetka Daso. Ustao sam i posao prema vratima kad sam cuoDasin glas boja nebitna velicina trojka ali kupi mi one lepe sa likrom skuplje.. to rece uz smeh.. ok rekao sam i izasao.. sta se kasnije desavalo izmendju mene i Dase pisacu
Nazad na vrh Ići dole
 
tetka Dasine carape
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» tetka Dasine carape

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM Stopala :: Priča o stopalima :: Lična iskustva-
Skoči na: