FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste njihov ljubitelj, registrujte se i uživajte u novom domu!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Video forumi su nevidljivi gostima, otvoren ChatBox na forumu (samo za registrovane članove)... Registrujte se

 

 tetka Dasine carape

Ići dole 
AutorPoruka
sestric
Novi član
Novi član



Napomene : tetka Dasine carape 0w10
Broj poruka : 6
Datum upisa : 17.05.2015
Godina : 44

tetka Dasine carape Empty
PočaljiNaslov: tetka Dasine carape   tetka Dasine carape EmptyNed Maj 17, 2015 7:44 am

Dosao kuci usao u sobu i seo na krevet razmisljao sam o njenim carapama i kakve da joj kupim sutra kad budem isao u grad.. izvadio sam ih dzepa i prineo licu.. prijao mi je taj miris njenih carapa.. ustao i otisao u kupatilo da ga izdrkam.. bio sam napaljen od tog mirisa .. svukao trenericu i bokserice i poceo ga polako drkati a sa drugom rukom sam drzao Dasine najlonke i mirisao tj upijao taj miris.. ubzo sam svrsio oprao kurac od sperme i vratio se u sobu.. uvece kad sam legao u krevet opet sam ih njuskao.. sledeceg dana sam isao do grada imao nekih obaveza i usput svratio do butika sa zenskim vesom da kupim tetka Dasi carape.. . Uvece sam se vratio kuci .. istusirao se i spakovao nove carape u torbicu a stare njene smotao u dzep u trenericu i posao kod nje.. kad sam stigao pozvonio i cuo njen glas momenat... Otkljucala mi vrata tetka Dasa i zacudjen6o e, otkud ti aj udji... Rekoh da sam posao da prosetam pa svratio, ako nesmetam.. ma kakvi taman da pijemo kafu idi sedi.. Tetka Dasa je bila obtjcena u obicnoj majci i dole imala neke sive trenerice klasika mene sto je privlacilo jesu njene carape uvek je u njima.. a i sada isto.. ali crne tanke obicne najlonke.. seo sam na fotelju dok je zakuvavala kafu pitala me jel sam bio negde.. jesam do grada imao nekog posla a posle svratio da ti kupim to sto sam ti obecao.. nasmejala se i rekla ha ha ludaku moj ja sam se salila nisi trebao .. dok je prilazila gledao sam joj u noge ..spustila je kafu na sto i sela i prekrstila noge.. imao sam lep pogled u njene noge.. otkopcao sam torbu i izvadio zapakovane crne najlonke sjajne sa likrom poznate marke... nasmesila se i pogledala u njih i rekla lepe su stvarno nisi trebao, rekoh joj opusteno uzmi vidi kakve su.. dok smo ispijali kafu Tetka Dasa ih je otpakovala i komentarisala.. stvarno su prelepe.. steta bi bila da se pokidaju.. takue jos nisam imala.. odgovorio sam -tetka Daso samo ti njih nosi kupicemo druge.. pogledala me i rece"-ma da sad ces mi ti kupovati carape, nasmejao sam se i rekao.. hocu, nije mi tesko.. smejali smo se i razgovarali na tu temu.. rekao sam joj da one njene cuvam i otkopcao dzep i izvadio ih da joj pokazem.. pogledala me i rekla -mislila sam da si ih mozda bacio.. ---nisam cuvam ih i vidi cele su.. rekoh joj kroz smeh.. pogledao sam joj u nogu i pitao-kakve su ti to carape, i posao rukom .. nije se pomerala odgovorila je -dokolenice.. dodirnuo sam joj nogu i bukvalno pomazio po stopalu sve do prstiju.. rekoh fino.. nasmejala se Tetka Dasa.. a i ja sa njom.. jel si ih poneo da mi ih vratis ili.. ma ne samo da ti pokazem da su cele.. drzao sam ruku bllizu njenog stopala i ponovo je pomazio.. sta radis to a. Da neces mozda da ti i te carape dam? Rekla je.. Pa.. ako hoces odgovorio sam.. nasmejala se i pogledala me..spustila je ruku i pocela skidati carapu .. ako mi kazes istinu zasto to radis i sta radis sa njima?.. ucvao sam i spustio glavu.. ponovila je opet isto-kazi mi i dacu ti, moci ces stalno da dobijes ali ako mi kazes istinu.. bilo me je malo blam ali podigao sam glavu i pogledao u njene oci i prevalio preko usta.. da mi se svidjaju njene noge spustih glavu opet.. i da sam kao mali virio i gledao njena stopala.. da me to uzbudjuje ..cutali smo oboje.. izustila je na nema komentar na ovo moje.. napravila je pauzu jt govoru .. vidi ti znas koliko ja imam god i da su moji sinovi stariji od tebe, da sam dobra sa tvojima.. sta ako se procuje nisi normalan.. imas curu lepa je.. sta njoj fali?.. cutao sam i gledao u zemlju.. bila je ozbiljna..reci mi ljutito ako si popio kafu idi.. u redu ustao sam i izvadio te njene najlonke i stavio na fotelju i izasao.. dok sam izlazio rekla mi da ih ponesem i da vise ne dolazim.. nisam se obazirao vec izasao bez reci..
Nazad na vrh Ići dole
 
tetka Dasine carape
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» tetka Dasine carape

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM Stopala :: Priča o stopalima :: Lična iskustva-
Skoči na: