FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste njihov ljubitelj, registrujte se i uživajte u novom domu!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Video forumi su nevidljivi gostima, otvoren ChatBox na forumu (samo za registrovane članove)... Registrujte se

 

 tetkine carape

Ići dole 
AutorPoruka
Kimi
Novi član
Novi član



Napomene : tetkine carape 0w10
Broj poruka : 3
Datum upisa : 06.08.2013
Godina : 39

tetkine carape Empty
PočaljiNaslov: tetkine carape   tetkine carape EmptyUto Avg 06, 2013 12:38 pm

posle tog dogadjaja ,nastavljali smo i dalje sa masiranjem-tj.(nasim igranjem)tetkinih stopala i mojim samozadovoljavanjem.na tome je i ostalo i dan danas..oboje nas je palilo to,kupovali smo hulahopke,najlonke dokolenice raznih boja i dezena..posle svake igre moje je bilo da ih operem od sperme.kad god je bilo vremena vecinom slucajeva uvece uz kafu pocne masaza a dalje se zna prvo joj lizem noge a posle svrsim u carape..tetki se blizio rodjendan ja sam razmisljao sta da joj kupim..palo mi na pamet vibrator..al nisam znao sta i kako dalje..vreme je odmicalo i blizo se i taj dan(pronasao sam ne daleko od stana sexy shop i kupio joj na baterije srednje velicine,upakovala mi prodavacica ).Toga dana kao i obicno dosla je tetka sa posla,popili kafu pa rucali..rekla je da mora da nesto spremi i da ce mozda neko naici od drugarica..tako je i bilo dosle su njih tri posle torte i nekoliko casa vina,zezali smo se razgovarali.tetka je otvarala poklone..meni je bilo blam pa joj nisam dao odlucio sam da sacekam dok one neodu.rekoh ispred njih da nisam stigao i da cu joj sutra kupiti nesto..tetka se nasmejala i rekla dobro..dok smo tako sedeli ja sam posmatrao krisom njihova stopala,malo tetkina pa od njene drugarice Milkice imala je boja noge hulahopke i crni lak na nogama pa od Anite takodje boja noge al sa crvenim lakom a ta treca se zvala Julia njena stopala su me ostavila bez daha(u sekundi mi se k...digao..imala je bele tanke najlonke sa crvenim lakom i sa linijom ispod stopala..pomislih u sebi hmmmmm e da je nekako moguce pa da im svima izlizem stopala.pusta zelja..jbg.U jednom trenutku Milkica rece da je vec kasno pa da trebaju da krenu_kucama..ispozdravljale su se sa tetkom i samnom i otisle..mi smo posklanjali to i napokon seli.(tetka je bila obucena u beloj bluzi i pantalonama i crnim tankim carapama bez likre.roze lakom na noktima i imala je papuce na stiklicu otvorenih prstiju)rekla je da ide da se istusira pa ako mi se nespava da sedimo malo uz crno vino.pristao sam(jedva docekao)i rekaoTETKA taman da ti dam poklon.nasmejala se i odgovorila dobro..posle 20tak min tetka se vratila u kucnoj haljini i papucama al bez carapa nih je nosila u ruci i sela do mene na trosed i rekla da joj ja obujem carape..i da nije znala koje pa je ponela 2para te sto je imala i jedne boja noge..stavila mi noge u krilo i carape.izvoli pa koje ti se vise svidjaju rece uz smeh..aj dohvati onaj prekrivac da se malo pokrijem ovi ugasili grejanje pa mi nesto hladno)pokrio sam joj noge i do pola struka..rekoh sacekaj odoh po poklon..(dok sam isao u sobu razmisljao sam kako ce odreagovati zbog vibratora,al resio sam nek bude sta bude)vratio sam se sa poklonom prisao i poljubio je u obraz i rekao TETKA srecan rodjendan!zahvalila mi se i uzela poklon ja sam seo pored nje.stavila mi noge u krilo i rekla.obujmi carape a ja cu da vidim sta si mi kupio..uzeo dokolenice boja noge i obuvao joj.za to vreme tetka je otvorila poklon i kad je videla sta je .zastala je i ozbiljila se..(prokomentarisala je)mislila sam da si mi kupio carape neke! A ti ovo!.ccc ludaku.prekinuo sam je jer sam je poceo ljubiti i prelaziti jezikom preko stopala..gledala je u vibrator i osetio sam njeh uzdah..k ...mi se dizao..rekoh joj da se neljuti i da cu joj objasniti sto i zbog ceka..tetka mi radimo to sto radimo jel?e ovako ...-ja..meni je ok.fino mi bude ja ....ja sam hteo da bude i tebi..polako sam joj ljubio noge sisao prstice i pricao..i da on se ukljuci pa vibrira i da ce i njoj biti fino na kraju..Da al rekla je..! Zastao sam i rekao da ga ukljuci i stavi ispod pokrivaca i da necu gledati u nju..malo se neckala..ja sam nastavio da joj lizem stopala i mirisem..precutala je i posmatrala me..u jednom trenutku je rekla skini mi te i obuci mi te crne sto sam imala danas..tako sam i uradio skinuo joj do pola stopala a potom usnama polako skidao,gurao prste ispod carape sirio a zatim svukao..cuo sam tetkine uzdahe.zmurila je topalno opusteno.zacuo se zvuk vibratora ispod pokrivaca..rekla mi da ugasim lampu i da je dovoljan tv..ugasio i cucnuo pored njenih nogu..tetka je bila pokrivena od listova na gore..disala je otvorenih usta..i polako tiho se culo .ah ..hmmm .mmm.obukao sam joj crne dokolenice i nastavio sa lizanjem nogu..lepo su joj mirisala stopala,jaci miris je bio sa ovim carapama..to me je jos vise palilo..tetka se igrala sa vibratorom a ja sa njenim stopalima..spustio sam trenericu i bokserice i poceo ga drkati,prislonio na tetkinu nogu i drkao..totalno se uzivio u to sto radim po neki put pogledao u tetku..nekada je zmurila a nekad gledala u mene..njena jedna noga mi je bila u ustima a druga na k...osetio sam kako tetka pomera nogu kao da hoce ona da mi drka to me je jos vise palilo pa sam joj spojio obe noge i stavio k...izmedju i poceo se pomerati napred nazad..bukvalno kao da je jebem u stopala..zacuo sam ah...ah .ooh mmm.tako tako..jace..bili smo blizu vrhunca oboje .osetilo se po disanju i recima koje smo izgovarali..(zastao sam na sekund i navukao carapu na njega al skroz do jaja mi dosla gumica)i nastavio tako da je jebem u noge..tooo sto je dobro.-rekla je! Mmm.jeste tetka extra je..hocu stalno ovako da radimo..aha stalnooo odgovorila je..mmmm jebi svoju tetku u noge!jebi tako !!!tako! To..ah swrsi cu ludaku..rece..i ja cu tetka..kako imas dobre noge-aha imam bili smo oboje u nekom ludom transu..reci su same izlazile bez imalo kontrole..svrsicu ludaku,skini tu carapu..to oh..tako tako..hocu da mi svrsis na nogu a ne u u u carapuuu.tog momenata je pocela da svrsava(ja sam je poslusao i skinuo)jebao je u noge.ah tetkaaa swrsicu!! Svrsiii jaaa sam gotowaaaaa to .jebao sam je jako u noge i meni se priblizavao vrhunac..svrsavam tetkaaa daj nogu.evo to ajde..pocela je sperma da izlazi ..ah tetkaaa to drzao sam je za nogu i svsavao..zastali smo oboje..rece mi ludaku moj..svasta ti mene nateras da radim..seo sam na trosed..noge tj carape su bile sve od sperme.upalio sam cigaru i pokusavao da disem smireno.al jbg.neide.cutali smo oboje..al jednog trenutka tetka rece.aj mi ih skini ako hoces ljubim te..
Nazad na vrh Ići dole
 
tetkine carape
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Drkanje na tetkine hulahopke
» Drkanje na tetkine hulahopke 2
» Drkanje na tetkine hulahopke 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM Stopala :: Priča o stopalima :: Istinite priče-
Skoči na: