FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste njihov ljubitelj, registrujte se i uživajte u novom domu!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Video forumi su nevidljivi gostima, otvoren ChatBox na forumu (samo za registrovane članove)... Registrujte se

 

 Drkanje na tetkine hulahopke

Ići dole 
AutorPoruka
Kristianns
Novi član
Novi član



Napomene : Drkanje na tetkine hulahopke 0w10
Broj poruka : 9
Datum upisa : 17.09.2012
Godina : 44

Drkanje na tetkine hulahopke Empty
PočaljiNaslov: Drkanje na tetkine hulahopke   Drkanje na tetkine hulahopke EmptyPon Sep 17, 2012 11:54 am

Kao sto sam vam i obecao,evo te price koja se desava posle pola god u becu..stigao sam u bec tetka me je sacekala i dovezla u stan ..da ubrzam pricu oko nebitnih detalja..imala je sina 10god mladjeg koji je isao u skolu a kasnije je odlazio kod babe jer je bliza skola.samo je vikendom dolazio kuci..tetka je sredovecna zena koja je na zalos ostala udovica jer joj je muz svabo bio seceras..radila je u nekom domu za matorce..i dolazila svaki dan oko17h kuci sa posla..taj dogadjaj koji se desio u srbiji prvih par dana nismo spominjali jer je bila u guzvi.a ja sam imao na raspolaganju ceo stan i mogao sam da uzivam i rovarim po tetkinim stvarima trazeci hulahopke.bilo ih je dosta puna ladica i otpakovanì i novih..one koje sam nasao u kupatilu te sam mirisao svaki njihov deo a one iz ladice sam navlacio na kurac i drkao..taj dan je bila sreda tetka se vratila sa posla i pili smo kafu..seo sam pored nje i pricali.onako bezveze.primetila je da joj0gledam u noge i pitala me dali hocu da joj izmasiram stopala..pristao sam tj.jedva docekao.masirao sam joj stopala u belim hulahopkama,pitala me dali mi se svidjaju njena stopala.klimnuo sam glavom.njena stopala su mi bila u krilu digao mi se tetka je to videla.i rekla mi da cu moci stalno da joj masiram noge i da joj diram hulahopke drugo nista nedolazi u obzir.jer to drugo nije dobro nije ni ovo al ok.pitao sam je dali mogu da joj ljubim noge.odobrila mi je al samo malo jer mora da sprema veceru.seo sam pored kreveta i polako prisao usnama.ljubio sam i lizao tetkina stopala uzivao sam svaki prst joj sisao preko hulahopki osetio sam njeno disanje rekla mi je za sada je dovoljno da cemo nastaviti posle,. Tako je i bilo.preko dana dok je tetka radila punio sam joj hulahopke a kad bi dosla sa posla lizao bi joj stopala..i kasnije opet drkao u te tetkine hulahopke sto je nosila taj dan..imao sam zelju da spavam sa njom da joj polizem picku ali to mi nije dozvolila tek posle godinu dana.a do tad sam drkao u njene hulahopke.
Nazad na vrh Ići dole
 
Drkanje na tetkine hulahopke
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Drkanje na tetkine hulahopke 2
» Drkanje na tetkine hulahopke 2
» tetkine carape
» Pokidane hulahopke
» Na gazdaricine hulahopke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM Stopala :: Priča o stopalima :: Lična iskustva-
Skoči na: