FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste njihov ljubitelj, registrujte se i uživajte u novom domu!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Video forumi su nevidljivi gostima, otvoren ChatBox na forumu (samo za registrovane članove)... Registrujte se

 

 Drkanje na tetkine hulahopke 2

Ići dole 
AutorPoruka
Kristianns
Novi član
Novi član



Napomene : Drkanje na tetkine hulahopke 2 0w10
Broj poruka : 9
Datum upisa : 17.09.2012
Godina : 44

Drkanje na tetkine hulahopke 2 Empty
PočaljiNaslov: Drkanje na tetkine hulahopke 2   Drkanje na tetkine hulahopke 2 EmptyPon Sep 17, 2012 1:21 pm

Posle nekom vremena sam primetio da tetka masturbira u kupatilu i u svojoj sobi..jedne noci sam ozedneo i krenuo po vodu prolazio sam pored tetkine sobe nekad bi krisom stajao i drkao..te veceri su vrata malo otvorena bila i polako sam provirio i vidim tetka lezi u spavacici rasirenih nogu i gura vibrator u picu.stajao sam tako i posmatrao je poceo kurac da mi se dize hteo sam da se namesuim da bolje vidim jer je bilo polu mracno u sobi..izvadio sam ga i poceo drkati ,hteo sam da odem u kupatilo po hulahopke da nebì svrsio na tepih,ali u tom momentu me tetka prekinula i pitala sta radim i da pridjem blize krevetu..prisao sam..o pa i ti drkas al na cega.upitala me-odgovorio sam na tebe..pitala me -hoces zajedno da drkamo..klimnuo sam glavom.rekla je sedi i drkaj!pocela je da se mazi sa vibratorom po picki a ja sam gledao i drkao..gledao sam kako tetka gura vibrator u picku i ona mene kako drkam.hteo sam da joj polizem picku ali nije dala..rekla je samo drkaj..gledao sam njena stopala bez hulahopki nisu me nesto privlacila.pitao sam je da obuce neke i obuka je boja noge lepe tanke..pokidala ih izmedju nogu da moze vibrator da gura.ja sam joj lizao stogala i drkao.uzeo sam jos jedne hulahopke i navukao ih na kurac.tetka je stenjala a ja sam drkao kao nikad u zivotu.malo joj lizao noge malo ga trljao.rekla mi je tako,tako drkaj na svoju tetku,svrsi na tetkinu nogu..sad cu i ja,.stavi mi ga nogu kleknuo sam i podiiao joj jednu nogu prisao blize da joj svrsim na budinu.tetka je stenjala podigao sam joj nogu u visinu moga lica da joj lakse lizem stopalo i primakao kurac butini i drkao ga podigla je i drugu nogu na rame tako da sam joj obe noge mirisao i lizao.kurac mi je bio blizu njene picke u koju je gurala vibrator.pomerio sam joj ruku i umesto nje gurao.rekla je to,ah guraj svrsicu izvadio sam vibrator i gurnuo joj kurac.vrisnula je NE StA RADIS TO,.NEEE.cutao sam i gurao kurac u tetku..malo se bunila a ja sam joj lizao stopala i jebao jace..nastavak
Nazad na vrh Ići dole
 
Drkanje na tetkine hulahopke 2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Drkanje na tetkine hulahopke 2
» Drkanje na tetkine hulahopke
» tetkine carape
» Pokidane hulahopke
» Na gazdaricine hulahopke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM Stopala :: Priča o stopalima :: Lična iskustva-
Skoči na: