FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste njihov ljubitelj, registrujte se i uživajte u novom domu!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Video forumi su nevidljivi gostima, otvoren ChatBox na forumu (samo za registrovane članove)... Registrujte se

 

 Frendicina priča 1

Ići dole 
AutorPoruka
Banana-original
Moderator
Moderator
Banana-original


Napomene : Frendicina priča 1 0w10
Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.04.2012

Frendicina priča 1 Empty
PočaljiNaslov: Frendicina priča 1   Frendicina priča 1 EmptyČet Apr 12, 2012 10:52 am

E ovako. Ovo je znači izmišljena priča koju mi je frendica poslala preko fejsa s ciljem da me napaljuje dok drkam.

Kao ste ce te i skuziti iz price cura je neiskvarena i nema jos sexualnih iskustava, pa prica i nije bas realna, npr. muskarac svrsava par puta zaredom bez ikakvih problema. Ali da ne duljiv evo prica pa uzivajte Very Happy

Zajedno smo u krevetu, dolazi jutro, tebi zvoni alarm, moras na posao, probudio si se, i ja. Poljubis me, socno. Ja ti zavucem ruku u boxe, a ti kazes: "Ne sad, draga." Ja te poslusam, opet mi das pusu, obuces se i odes na posao. Ne mozes se skoncentrirati na poslu, mislis na seks i moju ruku u tvojim boxama. Dize ti se, tvrd je, znojis se. Prisilis se da ne mislis na to i nastavis s poslom. Gotov radni dan, ides kuci. Ulazis u kucu, dolazis u nasu sobu, a ja te tamo cekam. U bijeloj majici bez grudnjaka i crnim tangicama. Ulazis u sobu i vidis kako se diram po sisama i ponavljam tvoje ime, uz povremeno: "ohh da.." "jace..aa....brze!" Ugledam tebe i skuzim da si me gledao, dodem kraj tebe, strastveno se ljubimo, skidam ti majicu. Digo ti se i postao tvrd, ja to skuzim i skidam ti hlace, pa boxe. Stavljam ga u usta, lizem ti glavic, uzdisem. Guram si ga cijelog u usta, drkam ga rukom, lizem ti jaja. Svrsavas mi u usta, ja gutam. Bacas me na krevet, skidas mi majicu, mijesis sise. Lizes ih, grickas. Ljubis me po cijelom tijelu. Govoris mi da me zelis, ja ubrzano disem. Navlacis mi tangice tako da me ugodno boli i lizes mi ju. Skidas mi ih, zabijas jezik u moju vrelu pickicu. Brzo me lizes, stenjem, uzdisem. Guras mi prst, pa 3, pa 4 prsta. Jako brzo, i lizes. Sises moje sokove i slusas moje stenjanje. Naredis mi da se naguzim i da ces me sad jebat u guzu htjela ja to ili ne. Ja se poslusno naguzim i zamolim da ides pazljivo, a ti mi ga samo divlje gurnes cijelog, do jaja. Ja kriknem od boli i uzitka, a ti: "ovo ti je kazna jer si me palila kad nisi smjela!" i i dalje ga guras, divljacki brzo, ja stenjem, sperma mi curi niz guzu, pickicu i noge. Okreces me i stavljas mi ga opet u usta, cijelog i svrsis, naredis da progutam i kazes: "sad cu ti razvaliti tu tvoju usku vrelu pickicu! neces moci hodati dva tjedna, droljice!" Uzimas ga u ruke, drazis me njime, izludujes me, a ja samo vicem: "aaaahh, staavi mi gaaa! razvali mi pickicu!" Jos me malo izludujes i odjednom ga uguras. Cijelog! Nabijas mi ga, cuje se kako lupas u mene. Stenjem, vicem, cupam se.. Dozivljavam orgazme jedan za drugim. Izvadis ga pa polako do pola uguras i tako nekoliko puta i onda opet brzo. Izvadis ga i svrsis mi malo po donjem dijelu trbuha. Opet mi ga uguras cijelog i divljacki me jebes, stenjem kao nikad. Osjecas da bi mogao svrsiti, vadis ga, dolazis mi do face i svrsavas po licu, nosu, usnama, u usta a i na oko. Zabijes mi jezik u usta, ljubimo se, diras mi sise, trljas ih, drkam ti kurac, kazes: "kurvice, ti bi jos!!?" i uzmes ga i stavis medu sise, svrsavas posvuda, ja to polizem i nosis me u kadu, zajedno na kupanje.
Eheh :$
Nazad na vrh Ići dole
 
Frendicina priča 1
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Frendicina priča 2
» Priča o Silviji (sa drugog foruma)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM Stopala :: Priča o stopalima :: Neke tamo priče-
Skoči na: