FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste njihov ljubitelj, registrujte se i uživajte u novom domu!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Video forumi su nevidljivi gostima, otvoren ChatBox na forumu (samo za registrovane članove)... Registrujte se

 

 Frendicina priča 2

Ići dole 
AutorPoruka
Banana-original
Moderator
Moderator
Banana-original


Napomene : Frendicina priča 2 0w10
Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.04.2012

Frendicina priča 2 Empty
PočaljiNaslov: Frendicina priča 2   Frendicina priča 2 EmptyČet Apr 12, 2012 10:55 am

Evo jos jedna prica koju mi je frendica poslala s ciljem napaljivanja dok drkam. Uzivajte cheers


Vozis se doma s posla, mislis na mene...falim ti, osjecas da ti se zeko dize. Zoves me i govoris: "Ljubavi, cekaj me, dolazim sada!", ja ti maznim glasom kazem da sam usamljena i da pozuris. Dosao si, ulazis u kucu i vidis da te cekam pred vratima nase sobe obucena u usku majicu, bez grudnjaka, kratku i usku minicu, u tangicama i vidi mi se malo guze. Nasmijesis se i brzo dodes do mene, naslonis me na zid, ljubis me po vratu, zavlacis ruku pod majicu i diras mi sise, ja tebi preko hlaca mazim zeku...skidam ti majicu i ljubim te po prsima, i po donjem dijelu trbuha...lizem malo...dizem se gore, ljubis me u usta jezikom, skidas mi majicu i minicu. Ljubis me i diras od vrata pa se spustas do sisa, grickas mi bradavice, spustas se dolje, zadrzavas se na donjem dijelu trbuha, diras me po nogama i lupkas po guzi. Vodis me do naseg kreveta, legnemo na njega, jos uvijek sam u tangicama, spustas se do mace, navlacis mi tangice tako da me ugodno boli...osjecas da sam vec vlazna, ljubis mi macu...lizes ju, skidas mi tangice, prstenjacis me, ja ubrzano disem i diram se po sisama, ti sebi drkas, papas mi macu, gledas kako uzivam.. Nakon nekog vremena ti kazem da ja zelim sad tebe zadovoljiti. Legnes na leda, uzmem zeku u ruke, mazim ga, gore dole, gore dole, lizem ga i stavljam cijelog u usta, mazim ga usnama, diram ti jezikom jaja, masiram ih, opet predem na zeku, svrsavas mi u usta, ja gutam spermu. Dizes me i govoris da me sad zelis izjebati i da legnem jer me prvo zelis na stranu. Poslusno legnem na bok, ti se priblizis meni i ulazis od iza meni u macu, prvo sporije pa brzo, unutra van, unutra van, ja stenjem i vicem aaa too, jace, jace, brze ljubavi, ti me slusas, pocinjes me jako brzo ševiti i vidiš kako mi se sise tresu, poludis, nekontrolirano svrsavas u mene, diras mi sise, stipas bradavice, ljubis me po ramenu i vratu... Nakon sto se izdovoljis kazes da sad ja odredim kako ces me ševiti, ja kažem da zelim da me zavezes i zestoko jebes u guzu. Razveselis se i kazes naravno mackice!...vezes me, ja sam zadovoljna i govorim ti sad mi ga zabij, cijelog...do jaja, nek me boli...ti ga sa zadovoljstvom zabijes duboko u mene, a ja kriknem od boli i užitka.. Pitas me jel mi pase ali shvatis da ne cujem jer dozivljavam orgazme jedan za drugim dok mi ga nabijas u guzu i drzis prst u maci. Osjecas da sam jako vlazna i puna tvoje sperme, ubrzano dises dok ja stenjem. Pustis me i odvezes, gledas kako mi sperma curi niz noge. Gledam te, pitas me dal zelim jos, dignem se do tebe poljubim te i sapnem da zelim..da zelim da ti legnes na leda a ja se nabijam na tebe. Samo me poljubis i napravis kako sam poželjela. Ja se namjestim na tvog zeku i pocnem se dizati gore dole gore dole , brzo...sise mi se opet tresu, bradavice su mi nabrekle, zelis da se malo spustim i da mi ih diras, i tako i bude.. Ljubim te, mazim, stenjem, govorim tooo oh da aha ljubavi to. Okrenes me na leda i stavis mi zeku u usta i kazes da ti ga pusim sad. Ja te poslusam..uzdises dok ti lizem glavic pa ga stavljam cijelog u usta, ljubim ga, sperma mi curi niz usta, gutam ju, i po rukama mi ima sperme. Izvadis mi ga iz usta i svrsis mi po sisama, ja se podignem, ljubim te, socno i strastveno. Mazim te po ledima... Kazes da ces me sad opet jebati u macu i da legnem na leda. Kad legnem, uzmes ga u ruke i mazis me njime po vlaznoj i razvaljenoj pickici pa mi ju izlizes i onda ga nabijas do pola pa cijelog, ali sporo a ja si diram sise. Obilno mi svrsis u nju i izvadis ga, pa me izljubis u usta i onda mi na uho tiho kazes: draga idemo na tusiranje..nadam se da ti je bilo lijepo..ponovit cemo ovo prije spavanja, tako da znas, macko!
Nazad na vrh Ići dole
 
Frendicina priča 2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Frendicina priča 1
» Priča o Silviji (sa drugog foruma)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM Stopala :: Priča o stopalima :: Neke tamo priče-
Skoči na: