FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste njihov ljubitelj, registrujte se i uživajte u novom domu!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Video forumi su nevidljivi gostima, otvoren ChatBox na forumu (samo za registrovane članove)... Registrujte se

 

 Dobio sam najlonke od kevine drugarice

Ići dole 
AutorPoruka
Kristianns
Novi član
Novi član



Napomene : Dobio sam najlonke od kevine drugarice 0w10
Broj poruka : 9
Datum upisa : 17.09.2012
Godina : 44

Dobio sam najlonke od kevine drugarice Empty
PočaljiNaslov: Dobio sam najlonke od kevine drugarice   Dobio sam najlonke od kevine drugarice EmptyNed Sep 30, 2012 3:38 pm

Pre par dana keva me je nazvala i pitala za neku adresu u ns treba njenoj drugarici..raspitao sam se i nasao a zatim javio kevi za adresu..sledeceg jutra oko 9h zazvonio mi tel to je bila kevina drugarica.pitala me da je sacekam na stanici..i odvedem na tu adresu..slavica ima 54g obicna zena nize gradje.dosla je kad je izlazila iz busa primetio sam da ima crne najlonke i u suknji tj komplet ..obavili smo sto je imala pozvao sam je na kafu u stan..pristala je..usli u stan i seli na 3.skuvao kafu razgovarali ja sam joj gledao u noge zeleo sam da joj lizem stopala..prekinula me u razmisljanju jer je pitala za taolet..posle par min nesto je opsovala upitao sam je sta se desilo.izasla je i sela i pokazala desnu nogu rasparala joj se carapa.bila je nervozna.rekao sam da imam resenje.ustao i rekao joj otici cu do prodavnice i kupiti joj druge nasmejala se i rekla mi velicinu hulahopki i boju..bukvalno sam izleteo iz stana pravac radnja.kupio joj crne tanke br3.dosan u stan ona je sedela .rekao sam joj da je problem resen.nasmejala se uzela hulahopke iotisla u kupatilo.ja sam razmis5ao kako da je zeznem i da mi ostanu te njene.izasla je i pitala me gde je kanta za smece da baci carape,odgovorio sam u kuhnji da ona sedne i popije kafu a ja cu po sok pa cu ih baciti.isruzio sam ruku i uzeo njene hulahopkei posao u kuhnju cim sam se olrenuo prineo licu i poceo ih mirisati.prijao mi miris njenih carapa.nisam mogao da docekam da ode pa da ga izdrkam.
Nazad na vrh Ići dole
 
Dobio sam najlonke od kevine drugarice
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dobio sam najlonke od kevine drugarice2
» Najlonke hmmmmm
» fetis najlonke
» fetis najlonke
» vlastine najlonke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM Stopala :: Priča o stopalima :: Lična iskustva-
Skoči na: