FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste njihov ljubitelj, registrujte se i uživajte u novom domu!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Video forumi su nevidljivi gostima, otvoren ChatBox na forumu (samo za registrovane članove)... Registrujte se

 

 Dobio sam najlonke od kevine drugarice2

Ići dole 
AutorPoruka
Kristianns
Novi član
Novi član



Napomene : Dobio sam najlonke od kevine drugarice2 0w10
Broj poruka : 9
Datum upisa : 17.09.2012
Godina : 44

Dobio sam najlonke od kevine drugarice2 Empty
PočaljiNaslov: Dobio sam najlonke od kevine drugarice2   Dobio sam najlonke od kevine drugarice2 EmptyNed Sep 30, 2012 4:00 pm

Nisam ih ubcio u kantu vec stajao u kuhnji i mirisao ih..pitala me kad ima bus.prekinula me .stavio sam ih u dzep i brzo uzeo sokove i odgovoso na svakih pola sata.zeleo sam da joj dodirnem nogu ali nisam znao kako..te hulahopke sto sam joj kupio bile su tanje nego njene.i pitao je dali joj odgovaraju nasmejala se i trazila naocanik da mi da pare za carape..odbijao sam pitala me zasto i0koliko sam ih platio..rekao sam nebitno to nego dali joj odgovaraju..nasmejala se i rekla da nisu lose,docicu ja opet imam kuci jos pokidanih carapa pa da iz zamenim..smejali smo se..rekla je da mora da podje.na vratima me pojubila i rekla hvala za carape..i posla ja sam se nasmejao i odgovorio nista i drugi put i da cekam te od kuce..zatvorio vrata i otisao u dnevnu sobu izvadio najlonke i mirisao ih.navlacio na kurac polako i drkao ga.zamisljao njene noge u njima.osecao sad da cu da svrsim u njih brzo ih skinvo i otisao u kupatilo i svr7io.nisam hteo u njene hulahopke da bi mogao da ih mirisem.to i sada radim i cekam kad ce opet mozda doci.
Nazad na vrh Ići dole
 
Dobio sam najlonke od kevine drugarice2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dobio sam najlonke od kevine drugarice
» Najlonke hmmmmm
» fetis najlonke
» fetis najlonke
» vlastine najlonke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM Stopala :: Priča o stopalima :: Lična iskustva-
Skoči na: