FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste njihov ljubitelj, registrujte se i uživajte u novom domu!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Video forumi su nevidljivi gostima, otvoren ChatBox na forumu (samo za registrovane članove)... Registrujte se

 

 vlastine najlonke

Ići dole 
AutorPoruka
sestric
Novi član
Novi član



Napomene : vlastine najlonke 0w10
Broj poruka : 6
Datum upisa : 17.05.2015
Godina : 44

vlastine najlonke Empty
PočaljiNaslov: vlastine najlonke   vlastine najlonke EmptySre Maj 27, 2015 11:04 am

Kao sto Sam I pisao imam fetis na najlonke I stopala. Koristim svaku priliku da uzivam u tome kad mi se ukaze prilika.tako I ovaj put desilo se neplanski Vlasta je Krojacica zena od 56god IMA dve odrasle cerke udate obe.muz joj je preminuo pre par godina tako da zivi sama..iz prica Sam cuo da je krojacica a meni je trebalo da mi istepa farke.. Kroz dalji razgovor Sam spomenuo I neke zavese .. Pitala me za garnislu I dimenzije prozora i terase. Nisam joj znao reci pa me pitala gde zivim I sa Kim. Odgovih joj trenutno Sam I objasnio adresu.. Rekla naice I razmenuli br telef. Posle par Dana poslao joj SMS uvezi farki..odgovorila je donesi ihdo mene a ovu ad..spakovao Sam IH u kesu I krenuo..od moga stana do nje mi je trebalo desetak min.. Kad Sam stigao ljubazno me docekala I pozvala da sednem I ponudila kafom. Pila mi se Kara oces I ti pitala me-odgovorih joj moze sladju .. Izgledala je obi no u farkama I majci mrsavije gradje vezane kose .. Nesto sto mi odvlacilo paznju Jesu njene noge u boja noge najlonkama.. Nije lakirala nokte..to mi je dalo ideju da kasnije malo istrazim po njenom kupatilu nebih li nasao neke najlonke.. Pili smo kafu ona je vodila razgovor .nekad bih na momenat spustio pogled name njene noge I prstice ..razgovor je tekao kafu smo popili uzela je farke da I stepa.. Ja Sam sedeo posmatrao malo nju I njena stopala u Tim obicnim najlonkama..taman Sam poceo da mastam kad me trgao njen glass.. Sto si se zamislio? Odgovorih trebao bih kuci da .. Hoces u WC mozda? Da odgovorih joj.. Idi slobodno .. Sad cu ja ovo za cas. Usao Sam u kupatilo I zatvorio vrata..vrteo Sam se po kupatilu gledao po vesu bilo je donjeg vesa I brusa raznih boja I ostalih Stvari Ali najlonke nijedne..pogledag prema mas.za ves vrata su bila polu otvorena. Provirih I videh da ima raznog versa unutra..zavukao Sam ruku rovario po njenom vesu osetio Sam da je SUV to me jos vise palilo znaci mozda da IMA neke najlonke tu.. Zavukao Sam dubje ruku I osetio Nestor svilenkasto. Izvukao Sam ruku I nasao najlonke bile su obicne boje noge. Prineo Sam IH licu I poceo mirisati.. Osecale su se malo nosene su ..upijao sam taj miris osetio Sam kako mi se kurac size.. Raskopcao Sam farke brzo I navukao IH na kurac skroz kroz nogavicu sve do sastava za prste I poceo Ga drkati I zamiljati Vlastu u jima.osecaj je bio jak I nije mi dugo trebalo da svrsim odlucio Sam da joj napunim najlonke svojom spermom. Tako Sam I radio. Kad Sam svrsio nastavio Sam da razmazujem spermu po njima.. Svukao Sam IH obrisao kurac sa njima zatim vratio IH u masinu.. Zakopcao se pustio vodu I izasao.. Vlasta je sedela taman je zavrsavala farke..meni je bilo ehtra.upitala me jel mi dobro.. Rekoh jeste sada.. Joj rece onada nije of kafe.. Nije rekoh.pa nepita te dali pijes obicnu kafu. I nasmejsla se.. Nadmejali smo se oboje .. Upitah sta Sam duzan za farke..ogovorila je nista drugi put cemo kad budemo zavesu resavali.. OK odg. Joj I uzeo farke I izasao ..dok Sam hodao rszmisljao Sam o njenim nogama I najlonkama I kako opet da to uradim..
Nazad na vrh Ići dole
 
vlastine najlonke
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Najlonke hmmmmm
» fetis najlonke
» fetis najlonke
» Dobio sam najlonke od kevine drugarice
» Dobio sam najlonke od kevine drugarice2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM Stopala :: Priča o stopalima :: Istinite priče-
Skoči na: