FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste njihov ljubitelj, registrujte se i uživajte u novom domu!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Video forumi su nevidljivi gostima, otvoren ChatBox na forumu (samo za registrovane članove)... Registrujte se

 

 fetis najlonke

Ići dole 
AutorPoruka
sestric
Novi član
Novi član



Napomene : fetis najlonke 0w10
Broj poruka : 6
Datum upisa : 17.05.2015
Godina : 44

fetis najlonke Empty
PočaljiNaslov: fetis najlonke   fetis najlonke EmptyNed Maj 17, 2015 9:43 am

Od te veceri nisam isao kod tetka Dase.. proslo je skoro nedelju dana od toga, bio je petak posle podne cuo sam neki zenski glas da razgovara sa kevom izasao da vidim ko je kad tetka Dasa .. javila mi se nezainteresovano. Okrenuo se i posao u sobu kad keva oces piti kafu sa nama, rekoh picu u sobi da vam nesmetam, .obe u istom momentu odgovoqise ne smetas ostani.. seo sam na dvosed i cackao tel. Dasa je sedela na stolich okrenuta ledjima meni.. bila je obucena u neki crni komplet. Imala je obuvene crne cipele na malu stiklu .. nisam mogao da vidim koje boje je obukla najlonke.. u jednom trenutku rece da je noge bole i izula jednu cipelu..pogledao sam i prepoznao te carape sto sam joj kupio..odusevio sam se..lepo su joj stajale..pozeleo sam da ih mirisem ali posle onog dana je ostala samo zelja pusta..tetka Dasa je lagano pomerala nogu dali mahinalno ili da popali mene..ja sam bio totalno sludjen njenim nogama... Nisam imao volje za nista. Niti sam ga drkao od toga dana, a pre toga makar dva puta dnevno..posle pola sata je Dasa ustala i obula cipele i rekla da ide.. okrenula se prema meni pogledala rekla cao.. ne zadugo krenuo sam u sobu cuo sam da keva telef.sa nekim.. kad je zavrsila rekla mi idi do Dase i ponesi joj ovaj lek...klimnuo sam glavom ali u sebi sam bio srecan sto idem kod nje..milion opcija i fantazija mi prolazilo kroz glavu dok sam se priblizavao njenoj kuci..napokon stigoh na vrata. Pozvonio i cuo Dasu-0udji otvoreno je, usao ona je bila kod sporeta kuvala kafu.. boli me glava pa da popijem kafu ima i za tebe rekla je.. neka da ti nesmetam evo i dadoh joj lekove sto je keva poslala.. dobro e aj sad idi sedi pa da popijemo kafu nismo odavno. U redu odgovorio sam.. seo na istu fotelju dok je TETKA Dasa nosila kafu pogledao sam je i video da je opet u treneri2ma i u istim tim sjajnim najlonkama.. poceli smo neobavezan razgovor bezveze pitala za moju curu itd. Pili smo kafu kad u jednom momentu Dasa prebaci nogu preko noge.. sada se lepo i jasno videli njeni prstici u najlonkama.. spustio pogled na njene noge kad me je trgao njen glas.. to su te carape sto si mi kupio.. morao sam da kazem.. da joj lepo stoje.. zahvalila mi se na kompl. Ustala i posla u kupatilo..posle par min je izasla i rekla da joj je vruce pa se presukla.. bila je u istom pa nisam shvatio.. rekla je da je isla skine hulahopke i obuje dokolenice..sela je opet na isto mesto prekrstila noge opet da mi je njena noga na vidiku i upita me, kako mi ove stoje.. obula je crne tanke dokolenice.malo joj se rub kod prstiju porerio,, rekoh joj.. namesti ako zelis.. nisam ni7ta rekao vec posao da namestim carapu.. opet sam joj dodirnuo nogu.. bilo mi je lepo..ako zelis da mi izmasiras noge? Odgovorih u startu hocu.. e ajde sedi pored mene ja cu leci pa me izmasiras.. seo sam Tetka Dasa mi obe noge stavila u krilo.. uzivao sam u prizoru njenih nogu .. govorila je da joj to prija i da imam zlajne ruke. I da bih mogao da je masiram cesce..da hocu tetka ,,Daso .. kad god budes htela.. ok rece..dosla mi neka vrucina ostio sam da mi kurac pulsira i neku vlaznos u gacama.. uzivala je i tetka Dasa.. masirao sam joj svaki prst stopala namestao joj rub od najlonki. Lepe tanke svilene mmm. Uzivao sam..a i ona..vise je nisam masirao vec mazio noge i jednu i drugu.. bio sam jako napaljen. Rekoh da moram u kupatilo .. dobro nemoj dugo.. prija mi tvoja masaza.. usao sam i cim zatvorio vrata spazio te sjajne najlonke na ves masini. Odmah sam iz uzeo i prineo licu.. ose2j full.. dok sam mirisao sa drugom rukom nadrkavao kurac.. primecivala se mala kapljica kako hoce da izadje iz glavica nastavio sam sa mirisanjem i zastanem i navucem tetka Dasine najlonke na kurac i pocnem ga drkati jace.. drkao sam i dvoumio se da joj ispricam i napunim najlonke. Dok sam tako drkao primetio sam opet kap sperme kako izlazi kroz najlonke drkao sam kao u transu nisam primetio da me Tetka Dasa posmatra vrata su zaskripila okrenuo sam se i video nju kako stoji i gleda me.. nisam stao ,u tom zanosu sam joj jace drkao kurac.. rece mi aj pozuri sa tim da me masiras.. u tom trenutku sam poceo puniti njene najlonke .. svrsavao sam i punio uz glasne uzdahe i izgovorio njeno ime.. o o Daso ona je stajala i gledala me kako ga drkam....imao sam osecaj da je litra sperme izaslo iz mene...kad mi se ruka umirila..rece kad zavrsis operi ih...svukao sam
Nazad na vrh Ići dole
 
fetis najlonke
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» fetis najlonke
» Moj fetis hulahopke
» Najlonke hmmmmm
» vlastine najlonke
» Dobio sam najlonke od kevine drugarice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM Stopala :: Priča o stopalima :: Lična iskustva-
Skoči na: