FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste njihov ljubitelj, registrujte se i uživajte u novom domu!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Video forumi su nevidljivi gostima, otvoren ChatBox na forumu (samo za registrovane članove)... Registrujte se

 

 Moj fetis hulahopke

Ići dole 
AutorPoruka
Kristianns
Novi član
Novi član



Napomene : Moj fetis hulahopke 0w10
Broj poruka : 9
Datum upisa : 17.09.2012
Godina : 44

Moj fetis hulahopke Empty
PočaljiNaslov: Moj fetis hulahopke   Moj fetis hulahopke EmptyPon Sep 17, 2012 8:27 am

Od one veceri kada sam to uradio sa tetkinim carapama od tad imam fetis sa najlonkama..da se vratim na taj dogadjaj..kasnije te veceri sam otisao u kupatilo i opet ga izdrkao u drugu carapu..vratio sam se u sobu i legao da spavam..sledeceg dana mi je bilo glupo sto sam to uradio i bilo me sramota nisam hteo a i mogao da pogledam tetku u oci..sedeo sam u sobi na krevetu i gledao u tetkine carape napunjene spermom koje se skorile..u tom trenutku je usla tetka u sobu i pitala me sta mi je.cutao sam..pogledala je dole pored fotelje i videla svoje dokolenice..nasmejala se i uzela ih i rekla:moraces da mi kupis druge.a ove cu ti ostaviti kad mi doneses nove carape..poljubila me u obraz i izasla iz sobe.bio sam kao hipnotisan otisao u radnju i kupio joj druge,al ne dokolenice vec hulahopke boja noge..posto je keva bila zauzeta sa spremanjem i isla kod k6sinice ostao sam sam sa tetkom.pokazao sam joj hulahopke i usao u sobu..usla je i ona zamnom.dao sam joj nasmejala se i rekla "uzeo si broj manje al ok obuci cu ih..i otisla po torbicu iz nje je izvadila carape i dala mi ih..i rekla cuvaj ì i pazi da ti ih neko nenadje..a ovo ce ostati0nasa tajna.a kad dodjes kod tetke u bec moci ces da uzmes koje god budes hteo..dok je tetka bila kod nas kad god sam imao priliku dodirivao sam njena stopala..i hulahopke..posle pola god sam otisao u bec..a to cu vam ispricati kasnije..
Nazad na vrh Ići dole
 
Moj fetis hulahopke
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» fetis najlonke
» fetis najlonke
» Pokidane hulahopke
» Na gazdaricine hulahopke
» Drkanje na tetkine hulahopke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM Stopala :: Priča o stopalima :: Lična iskustva-
Skoči na: