FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Gost,
Niste prijavljeni. Kao gost imate ograničenja u većini našeg foruma. Preporučujemo ako volite Stopala i da pričate na temu Stopala da se registrujete. Takođe tu je i video, dostupan samo registrovanim korisnicima.

Već imate nalog? Kilikni na Prijavi se.
FORUM Stopala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste njihov ljubitelj, registrujte se i uživajte u novom domu!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Video forumi su nevidljivi gostima, otvoren ChatBox na forumu (samo za registrovane članove)... Registrujte se

 

 fetis najlonke

Ići dole 
AutorPoruka
sestric
Novi član
Novi član



Napomene : fetis najlonke 0w10
Broj poruka : 6
Datum upisa : 17.05.2015
Godina : 44

fetis najlonke Empty
PočaljiNaslov: fetis najlonke   fetis najlonke EmptyNed Maj 17, 2015 10:06 am

..ih sa kurca skroz natopljene i pune sperme obrisao sa njima kurac i ubacio u lavor nasao malo praska i poceo prati.. opet sam cuo Tetku Dasu tako tako operi kad si uprljao..kad sam zavrsio ostavio ih u kupatilu Dasa je lezala na krevetu i cekala da je masiram.. seo sam stavila mi noge u krilo ali ovaj put direktno na kurac.. i rekla.. masiraj mi noge sada ludaku jedan.ccc.. uzeo sam joj nogu desnu i stavio ruku ispod i podigao u visini lica pomirisao i poceo lizati ljubiti noge... Prekinula me recenicom pa sta to radis sada..ccc.odgovorio sam da zelim da joj mirisem i ljubim noge.. nastavio sam videlo se da joj prija..posle pola sata mi rece sada je dosta idi kuci pa sutra dodji da nastavis.. u redu rekoh ..ustadoh i krenu prema vratima Tetka Dasa ustade i pocela skidati te dokolenice i rece evo ti ove pazi sta radis sa njima, a sutra da mi ih vratis cele.. nasmejala se .. uzeo sam ih i prineo licu mmm. Rekoh dobro tetka Daso..te veceri sam izdrkao u obe carape i navlacio ih skroz na kurac.. sledeceg dana sam jos jednom izdrkao u njih a kada sam predvece dosao kod nje pokazao joj da su bile isflekane .. rekla mi je da ih operem.. na nogama je imala neke druge najlonke.. nastavio sam to sto sam zapoceo predhodn.dana a kada 7am posao kuci otiisla je u kupatilo skinula te sa sebe i rekla mi vidimo se opet sutra.
Nazad na vrh Ići dole
 
fetis najlonke
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» fetis najlonke
» Moj fetis hulahopke
» Najlonke hmmmmm
» vlastine najlonke
» Dobio sam najlonke od kevine drugarice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM Stopala :: Priča o stopalima :: Lična iskustva-
Skoči na: